Pasją Firmy BOCHEMFOOD jest nowoczesny proces ekstruzji.Pasją Firmy BOCHEMFOOD jest nowoczesny proces ekstruzji.

O firmie

Zajmujemy się przetwórstwem surowców zbożowych mąk kasz otrąb: pszennych, żytnich, kukurydzianych, ryżowych, gryczanych itd.

Naszym podstawowym wyrobem są kulki zbożoweryżowe, pszenne, kukurydziane, otrębowe. Skład, smak, texturę dostosowujemy do potrzeb odbiorcy. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce "Produkty"

Posługujemy się nowoczesną linią produkcyjną, której sercem jest extruder dwuślimakowy współbieżny.

Proces produkcyjny polega na oddziaływaniu na surowiec temperaturą i ciśnieniem.

Nasze wyroby są przeznaczone do bezpośredniego spożycia lub mogą być użyte jako składnik produktów takich jak: crunchy, musli, batony ,draże, jogurty itp.

Wszystkie używane przez nas surowce łącznie z barwnikami i aromatami są pochodzenia naturalnego.

Stale rozwijamy produkowany przez nas asortyment wyrobów w czym pomagają nam nasi klienci prosząc o nowe opracowania receptur i kształtów.

Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów opartą na naszym doświadczeniu, nowoczesnym parku maszynowym i wysokich kwalifikacjach załogi.

Jesteśmy gotowi do ścisłej współpracy z naszymi klientami w zakresie nowych, pożądanych przez nich wyrobów jak i półproduktów do wykorzystania w produktach finalnych.

Aktualności

21.02.2014

Zapoznaj się ze stroną firmy BOCHEMFOOD! Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę. Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

21.02.2014

Mamy w ofercie mąki preżelowane, BCZ1/13 - mąka pszenna, BCZ2/13 - mąka kukurydziana, BCZ3/13 - mąka żytnia.


Produkty te mają zastosowanie jako zagęstniki i jako półprodukt do wytwarzania pelletów.